GINEKOKRACJA ? Ale co chodzi ?

Piszę ten artykuł dla tych wszystkich, którzy nie wiedzą po co to wszystko, a mają na ten temat własne zdanie …

O tym , że ludzie oceniają nas po okładce wszyscy dokładnie wiemy. Patrzą na obrazki, ale nie czytają lub czytają bez zrozumienia. W ostatnim czasie częściej i bardziej dotkliwie się o tym przekonuję. Spotykam się często z krytyką i mylnym interpretowaniem idei tego przedsięwzięcia.

Kiedy w styczniu wpadłam na pomysł pisania tego kobiecego bloga nie myślałam, że tak się to wszystko rozkręci. Tam gdzie się jednak komuś coś udaje pojawia się również ludzka zawiść i doszukiwanie się nie wiadomo czego. Dlatego jeszcze raz tłumaczę dla nieświadomych i tych, którzy nie potrafią czytać 🙂

GINEKOKRACJA- sama nazwa dla wielu może kojarzyć się z jakąś: solidarnością jajników, bandą lesbijek, kółkiem wzajemnej adoracji lub klubem dla porzuconych przez facetów bab lub starych panien, ewentualnie ruchem na rzecz tych którym nie wyszło w życiu ( przez facetów oczywiście :))

Otóż … Wszystkie nasze strony w mediach społecznościowych opisane są w jasny sposób i przedstawione są w nich nasze cele. Wspieranie zdolnych i przedsiębiorczych kobiet. Dodawaniem im odwagi do rozwijania swoich talentów. Chcemy by kobiety wzmocniły poczucie własnej wartości, z którą wiele dziewczyn ma problem. Jest to spowodowane trendem w mediach na bycie idealną , pod każdym względm. Popularne stało się dążenie do bycia: super sexi, fit, perfekt matka, idealna kochanka, gadżeciara z równie idealnym partnerem u boku. Idealne życie na idealnych zdjęciach. Ale normalne życie tak nie wygląda, o czym często zapominamy buszując po internecie.

Dlatego naszym celem jest również pokazanie, że nie zawsze się wszystko w życiu układa po naszej myśli. Nie jesteśmy istotami doskonałymi i popełniamy błędy. Często używamy sarkastycznych postów po to byście popatrzały na świat z innej perspektywy. Nie słodzimy, bo lubimy szczerość i otwartość! Chcemy pomagać wam odkrywać w sobie to co najlepsze, a nie użalać się nad swoim losem. Dajemy wam kopniaka do tego by walczyć o swoje marzenia, nie poddawać się i widzieć pozytywne strony wszystkiego co się dzieje dookoła. Otwieramy wam oczy na rzeczy, których nie widzicie na co dzień, a które są niezmiernie istotne w drodze do szczęścia i samorealizacji.

NIE JESTEŚMY FEMINISTKAMI, DLATEGO KAŻDY FACET JEST U NAS MILE WIDZIANY 🙂

Jesteś mężczyzną z klasą , chcesz wspierać kobiety i poznawać co jest dla nich ważne? Możesz się tu wiele dowiedzieć o naszym postrzeganiu świata i być może zrozumieć nasze zmienne nastroje i fochy 🙂

Polub naszą stronę 🙂

Pozdrawiamy