MARZENA „Peonies and Blossoms” TO CO PIĘKNE Z NATURY

KILKA DNI TEMU NAPISAŁA DO NAS KOLEJNA WYJĄTKOWA OSÓBKA. NA CO DZIEŃ MIESZKA I TWORZY SWOJE CUDA W ANGLII. JEJ PASJA DO PODRÓŻY PO ŚWIECIE I NATURY NATCHNĘŁA JĄ DO STWORZENIA CZEGOŚ NIEZWYKŁEGO. MARZENA ROBI MYDŁA, ALE NIE SĄ ONE ZWYCZAJNE… SĄ MAŁYMI DZIEŁAMI SZTUKI. CO NAJWAŻNIEJSZE SĄ NATURALNE I ROBIONE RĘCZNIE. DO ICH PRODUKCJI UŻYWA TYLKO Z NATURY POWSTAŁYCH SKŁADNIKÓW, BEZ SZTUCZNEJ CHEMII.

MARZENA TO KOLEJNY PRZYKŁAD KOBIETY, KTÓRA UWIERZYŁA W SIŁĘ SWOJEJ PASJI I DZIELNIE WALCZY O SPEŁNIANIE SWOICH MARZEŃ.

DOSKONALE ŁĄCZY AROMATY I SPECJALNE WŁAŚCIWOŚCI CYTRYNY, LAWENDY, KAWY, WĘGLA, PACZULI I WIELU INNYCH. TO SPRAWIA, ŻE JEJ MYDŁA NIE TYLKO PIĘKNIE PACHNĄ I WYGLĄDAJĄ . KAŻDE Z NICH DOSTOSOWANE JEST SKŁADEM DO ODPOWIEDNIEGO TYPU SKÓRY I SPEŁNIA OKREŚLONE ZADANIE.

POZNAJCIE PEŁNĄ PASJI MARZENĘ…

Cześć,
Jestem Marzena, obywatelka świata i miłośniczka natury. Ukończyłam turystykę na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zawsze żartowaliśmy na studiach, że ludzie po AWF to tacy ludzie od wszystkiego. I faktycznie, od ukończenia studiów wykonywałam wiele profesji. Byłam managerem fitness clubu, rezydentem w Grecji a w Londynie w którym mieszkam od ponad 6 lat pracowałam w korporacji gdzie organizowałam eventy na skalę globalną. Zawsze jednak byłam przede wszystkim podróżnikiem i miłośniczką natury.

Robienie mydła naturalnego od dawna było moim hobby. Inspiracją dla Peonies and Blossoms www.peoniesandblossoms.co.uk była moja pasja do produktów naturalnych, która wynikała z mojego dzieciństwa spędzonego w Polsce, a także pasji do podróży. Odwiedzając różne kraje, mogłem zobaczyć i wypróbować wszystkie te piękne dary Matki Natury, które teraz są składnikami moich mydeł. Nigdy nie zapomnę aromatu świeżych cytryn lub rozmarynu w Grecji, a także zapachu lasu po deszczu w Polsce.

Kiedy moje receptury stawały się coraz lepsze zostawiłam pracę „w city”, żeby skupić się wyłącznie na tworzeniu mydeł.
Pewnego dnia, popijając kawę z moimi przyjaciółmi w jednej z londyńskich kawiarni, wymyśliliśmy nazwę i zaczął się nowy rozdział w moim życiu…

STRONA: http://www.peoniesandblossoms.co.uk

FACEBOOK:https://www.facebook.com/Peonies-and-Blossoms-357832938089494/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/peonies_and_blossoms/


Dodaj komentarz