MALWINA- Architekt, Artystka „ME CUSTOM JACKETS”

CZY WY TEŻ MACIE WRAŻENIE, ŻE W SKLEPACH ODZIEŻOWYCH WSZYSTKIE CIUCHY SĄ DO SIEBIE PODOBNE? NAJPIERW MYŚLAŁAM, ŻE TO JA JESTEM ZBYT WYMAGAJĄCA, ALE OKAZUJE SIĘ, ŻE WIELE MOICH KOLEŻANEK NARZEKA NA BRAK NIEPOWTARZALNYCH WZORÓW NA RYNKU ODZIEŻOWYM. JESTEM Z TEGO POKOLENIA, W KTÓRYM ODMIENNOŚĆ I SWÓJ WŁASNY LOOK BYŁ MILE WIDZIANY…DZISIEJSZA MŁODZIEŻ NIESTETY STAWIA NA KOPIOWANIE STYLU KOLEŻANEK…

OD DŁUŻSZEGO CZASU SZUKAŁAM POMYSŁU NA PRZEROBIENIE MOJEJ KURTKI SKÓRZANEJ, KTÓRA JUŻ MI SIĘ ZNUDZIŁA. NIE MIAŁAM W PLANACH JEJ WYRZUCAĆ. CHCIAŁAM BY KTOŚ DAŁ JEJ DRUGIE ŻYCIE I ABY PRZYCIĄGAŁA WZROK. W INTERNECIE NATKNĘŁAM SIĘ NA ME CUSTOM JACKETS. OBSERWOWAŁAM PROFIL NA FACEBOOKU OD DAWNA I BYŁAM ZACHWYCONA PRACAMI MALWINY. OKAZAŁO SIĘ, ŻE MIESZKAMY BLISKO SIEBIE 🙂

PRZEDSTAWIAM WAM BARDZO ZDOLNĄ DZIEWCZYNĘ, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ OZDABIANIEM ODZIEŻY, BUTÓW I TOREBEK NIEPOWTARZALNYMI WZORAMI. MA WYJĄTKOWE PODEJŚCIE DO SWOICH KLIENTÓW.

JEŻELI ZNUDZIŁA CI SIĘ KURTKA LUB INNA CZĘŚĆ GARDEROBY, CHCIAŁABYŚ DODAĆ JEJ ELEMENT WYRAŻAJĄCY CIEBIE, ZAJRZYJ NA STRONĘ MALWINY.

” Cześć jestem Malwina

Od zawsze jestem zakochana w sztuce, modzie i popkulturze.  Jestem architektem a malowanie to moja miłość, którą zajmuję się od dziecka. Jeśli tak jak ja cenisz sobie takie wartości, jak indywidualizm i oryginalność a chęć wyróżnienia się z tłumu definiuje Twój styl zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony.

​Każda ze stworzonych przeze mnie kurtek, jest dla mnie osobną przygodą, spotkaniem z nową osobą, i z jej historią, do której mogę dorzucić coś od siebie.

Każda kurtka powstaje w jednym egzemplarzu i dlatego nigdy nie spotkasz nikogo na ulicy w takiej samej kurtce jak Twoja.

Każda kurtka jest unikatowa. Dokładnie jak TY. „

STRONA: https://www.mebymalwinafaba.com/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/me_customjackets/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mecustomjackets/

Dodaj komentarz