UYANGA BAYARKHUU

MONGOŁKA MIESZKAJĄCA W POLSCE – DZIELNA WOJOWNICZKA, BUSINESS WOMAN, NIE BOI SIĘ STAWIAĆ CZOŁA PRZECIWNOŚCIOM LOSU.

NAJWIĘKSZĄ RADOŚĆ W TYM PROJEKCIE SPRAWIA MI POZNAWANIE WIELU WSPANIAŁYCH KOBIET. NASZE GRONO NIEUSTANNIE SIĘ POWIĘKSZA, CO MOTYWUJE MNIE DO PRACY I DODAJE POZYTYWNEJ ENERGII.

ŻYCIE POZA GRANICĄ SWOJEGO KRAJU BYWA TRUDNE, ALE DAJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ROZWIJANIA SWOICH PASJI I INTERESÓW. SYTUACJE ŻYCIOWE, KTÓRE ZMUSZAJĄ DO OPUSZCZENIA KRAJU BYWAJĄ BARDZO RÓŻNE. PRZEDSTAWIAM WAM DZISIAJ KOLEJNĄ NIEZWYKŁĄ UCZESTNICZKĘ NASZEGO PROJEKTU.

POZNAŁYŚMY SIĘ PRZEZ INTERNET KILKA DNI TEMU…PRZYPADKOWO? MYŚLĘ, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW- SĄ TYLKO POZYTYWNE ZBIEGI OKOLICZNOŚCI 🙂 Z UYANGA ROZMAWIAŁYŚMY PRZEZ TELEFON. NIBY LEDWO SIĘ POZNAŁYŚMY, A NIE MOGŁYŚMY SIĘ NAGADAĆ 😉

TYM RAZEM NIE BĘDĘ SIĘ ZBYTNIO ROZPISYWAĆ POZNAJCIE UYANGE….

Witam,

Jestem Mongołką mieszkającą w Polsce 20 lat. Ukończyłam ekonomię na UW, pracuję od 9 lat w różnych korporacjach, obecnie jako Marketing Manager w Empik SA. Od 3 lat jestem w separacji z moim mężem i od ponad pół roku czekam na proces rozwodowy. Przez cały ten czas wychowuję sama obecnie 5,5-letniego syna i 2-letnią córeczkę.

Na moim profilu instagramowym www.instagram.com/MothersQueendom, inspiruję kobiety do tego, że nawet jeśli mamy ciężką sytuację w życiu, nie wolno się poddawać i trzeba sięgać po swoje marzenia, dla siebie i dla swoich dzieci. 

Wszystko to staram się dostarczać poprzez swój przykład.

– Będąc Mongołką, nie mam w Polsce nikogo do pomocy, jedynie brata, który ma też swoje życie. Na moim blogu, opowiadam czasami o moim ojczystym kraju, o zwyczajach i o tym, jak mi się żyje jako cudzoziemce w Polsce. Chciałabym, aby moje dzieci były świadome swojej narodowości i historii,  mogły posługiwać się językiem mongolskim oraz miały mongolskich przyjaciół.

– Będąc Korposzczurem, postanowiłam mieć kolejne źródło dochodu, by w przyszłości żyć na własnych warunkach. Mam swój sklep z koreańskimi kosmetykami www.K-Blask.pl i zajęło mi równo rok stworzenie koncepcji, import towaru i postawienie www swoimi własnymi rękami. Uczyłam się na różnych szkoleniach i kursach WordPressa, zarządzania marką i social media, oraz tworzenie grafiki. Obecnie zaczynam przygotowania do kolejnego biznesu online związanego importem z Mongolii http://www.BestFromMongolia.com (strona w przygotowaniu).

Zaczynam robić przy okazji inne mniejsze biznesy związane z eksportem do Mongolii. Niezależność finansowa jest dla mnie ogromnie ważnym tematem, którym chciałabym zarażać inne kobiety oraz młodsze pokolenie.

– Będąc Kobietą, dbam o siebie, o swój wygląd i psychikę. Trudne małżeństwo, przemoc fizyczna i psychiczna nie zniszczyły totalnie mojej osobowości i pewności siebie. Byłam w stanie powiedzieć NIE i uchronić siebie oraz swoje dzieci przed wyniszczającą relacją. Mam czarny pas w Taekwondo, nadal trenuję i traktuję to jako terapię dla siebie. Żyję też w zgodzie z zasadami Mindfullness (tu i teraz) i regularnie medytuję. Biorę również udział w sesjach zdjęciowych i projektach związanych z fotografami i innymi artystami.

– Będąc mamą, staram się być najlepszą wersją siebie. Ciągle pracuję nad sobą, nad swoją świadomością, uczę się i dowiaduję o tym jak najlepiej wychowywać dzieci. Nie ma na to prostej odpowiedzi, ale bliskie mi są idee wychowania Bliskościowego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Poprzez dzielenie się moimi refleksjami na IG, sama utrwalam sobie dobre wzorce i staram się zawsze wprowadzić wartość w to, co piszę o wychowywaniu.

– Będąc człowiekiem, ciągle się rozwijam. Żyję ze świadomością swoich słabości, ale i też jestem wyrozumiała na cudze. Uważam, że nie żyjemy na tym świecie tylko dla siebie. Prawdziwe życie zaczyna się wtedy, kiedy żyjemy dla innych ludzi. Dlatego wolontariat jest dla mnie jak wisienka na torcie. Jestem Przewodniczącą Koła Przyjaciół Dzieci Mongolskich przy Mazowieckim oddziale Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Można przekazać nam swój 1%: www.fb.me/MongolianChildrenAssociationPoland.

Niedługo uruchomię swój blog stacjonarny http://www.MothersQueendom.com. Kupiłam domenę i motyw rok temu, ale nie wiedziałam jak stawiać strony i też nie miałam już na to czasu. Tematów na artykuły mam już 30 i czuję, że mam potrzebę pisania i dzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami i doświadczeniem.

 [Edit: zaczynam jednak od vloga 🙂 Kanał będzie się nazywał po prostu ”Uyanga – MothersQueendom” i będę na nim opowiadać wszystko, co zajmuje dużo czasu na pisanie – upatrujcie pierwszego odcinka już w lipcu 2019]

W ramach mojego e-sklepu uruchomię także kanał na YT o koreańskiej sposobie pielęgnacji cery. Trzymajcie zatem kciuki, abym mogła zrealizować wszystkie swoje plany.

Pozdrawiam serdecznie

Uyanga

Dodaj komentarz