JAŚMINA Kosmetolog

WYDOBĘDZIE Z WAS UKRYTE PIĘKNO

JAŚMINA , DZIEWCZYNA O WYJĄTKOWYM IMIENIU. ZADBA O WASZĄ SKÓRĘ .

MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO SWOICH KLIENTEK. KAŻDA Z KOBIET ODWIEDZAJĄCYCH JEJ GABINET KOSMETYCZNY MOŻE LICZYĆ NA PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ, A TAKŻE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ Z PAŃ. PO WNIKLIWYM ZBADANIU POTRZEB I OCZEKIWAŃ, ZNAJDUJE ODPOWIEDNI ZABIEG. TO SPRAWIA, ŻE CZUJEMY SIĘ PO WIZYCIE WYJĄTKOWE I ZADBANE. NIGDY NIE SPOCZYWA NA LAURACH, CIĄGLE SIĘ UCZY, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Z KAŻDĄ NOWOŚCIĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.

W BRANŻY KOSMETYCZNEJ CO ROKU POJAWIA SIĘ MNÓSTWO NOWYCH ZABIEGÓW ORAZ SPECJALISTYCZNYCH KOSMETYKÓW, ABY BYĆ DOBRYM W SWOIM FACHU TRZEBA SIĘ NAPRAWDĘ WIELE UCZYĆ NA BIEŻĄCO. STĄD TEŻ JAŚMINA BIERZE UDZIAŁ W WIELU SZKOLENIACH I TARGACH.

JEŻELI JUŻ DAWNO NIE MIAŁYŚCIE OKAZJI O SIEBIE ZADBAĆ , WIOSNA TO NAJLEPSZY CZAS ŻEBY TO ZROBIĆ. KOBIETY POWINNY O SIEBIE DBAĆ, NIE TYLKO DLA SWOICH MĘŻCZYZN, ALE PRZEDE WSZYSTKIM DLA SIEBIE SAMYCH.CZĘSTO W NATŁOKU ZAJĘĆ I OBOWIĄZKÓW ZAPOMINANY O TYM ŻEBY ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE. WIZYTA U KOSMETYCZKI RAZ W MIESIĄCU, POWINNA BYĆ NA NASZEJ LIŚCIE POZYCJĄ OBOWIĄZKOWĄ.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH W GABINECIE JAŚMINY ZNAJDZIECIE NA STRONIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/cosmeticspark/

JAŚMINA ZDRADZI WAM SEKRETY PIĘKNEGO WYGLĄDU:

  ” Skończyłam szkołę kosmetyczna oraz studia- Kosmetologia Kosmetyką zajmuję się od 13-stu lat. Od 6-ciu lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny, gdzie razem z fryzjerstwem działamy pod wspólną nazwą :COSMETICS PARK . Zajmuję się głównie kosmetyką twarzy, całościowym podejściem do zabiegów, mających na celu utrzymanie naszej skóry w zdrowym, młodym i pięknym stanie. Najważniejsze jest indywidualne dobranie programu zabiegowego, bo jednak każdy z nas jest inny. Sprzęty, kosmetyki czy „modne zabiegi” zmieniają się, natomiast pielęgnacja skóry powinna być przede wszystkim dobrze dobrana, regularna i kompleksowa- aby dawała efekty. Czasem potrzeba po prostu masażu innym razem trzeba troszkę ” pokłuć ” czy złuszczyć skórę aby pobudzić. Zabiegi w gabinecie, odpowiednia pielęgnacja domowa dobrana do potrzeb skóry, zdrowy sposób odżywiania, mikro odżywianie , aktywność fizyczna i minimalizacja stresu to u mnie przepis na piękny wygląd. Drugi mój „konik „to zabiegi podologiczne, czyli szeroko rozumiana pielęgnacja stop problematycznych. Wrastające paznokcie, odciski, pękająca skóra. Uwielbiam ten efekt po zabiegu gdy klient nie dowierza , że można było tak szybko pozbyć się bólu.”

Dodaj komentarz