KASIA rozwija przed wami „Skrzydła Rozwoju”

ZAMIAST STAĆ W MIEJSCU – ROZWIŃ SKRZYDŁA I LEĆ !

 Kasia można powiedzieć zjawiła się w moim życiu przypadkowo … 

NIE PRAWDA- W ŻYCIU NIE MA PRZYPADKÓW 🙂 

W grudniu 2018 r. wpadłam w tzw. doła. od kilku miesięcy biłam się z myślami co robić ze swoim życiem. Praca przestała mnie cieszyć, ogarnęło mnie jakieś niewyjaśnione zmęczenie psychiczne i zupełny brak motywacji do czegokolwiek. najchętniej cały dzień bym leżała, rozmyślała i użalała się nad sobą. Domownicy zaczęli mi wyjątkowo działać na nerwy, a obowiązki domowe odchodziły na dalszy plan. Do tego płacz na zawołanie jak w serialu Brazylijskim. Ktoś mógłby powiedzieć depresja…

Pewnego dnia buszując po facebooku polubiłam stronę : https://www.facebook.com/skrzydlarozwoju/

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem wzięłam udział w konkursie na tej właśnie stronie i wygrałam książkę, która odmieniła moje życie… to nie jest reklama moje drogie- tylko prawdziwa historia! „Zeszyt Zmiany” trafił do mnie przed Wigilią, można powiedzieć jakiś „dar z nieba” na święta 🙂

Książka opisuje różne problemy i dylematy jakie spotykają nas w życiu. Kasia dodatkowo zamieściła w niej zadania …świetne z resztą, wykonywanie ich daje mnóstwo radości i zabawy. Nie będę zdradzać szczegółów – gorąco polecam wam ją przeczytać.

Ale do rzeczy… po przeczytaniu książki i wykonaniu zadań, dostałam pozytywnego „kopa w d**ę”… Nie wiem czy Kasia zdaje sobie z tego sprawę, ale naprawdę potrafi człowieka pozytywnie nastawić do życia i dodać mu SKRZYDEŁŁŁŁ- jak w tej znanej reklamie, tylko bez napojów energetycznych. Wydobywa drzemiący gdzieś jak miś w jaskini potencjał i przywraca wiosenną radość i energię do działania.

Dzięki Kasi i jej książce powstała GINEKOKRACJA…ale to już całkiem inna historia 🙂

O tym jak to było z Kasią, jej „SKRZYDŁAMI ROZWOJU” i książce dowiedzcie się od samej autorki:

„Kilka lat temu brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej i miałam do czynienia z najlepszym team liderem jakiego spotkałam. Po kilku bardzo rzeczowych pytaniach stwierdził: „Pani doskonale wie, czego chce od życia” i, choć wprowadził mnie w nie lada konsternację („ja? Że niby wiem czego chcę?!”), po czasie stwierdziłam, że miał rację.

Widzisz, od początku wiedziałam jedno: chcę mieć pracę, którą kocham – i byłam bardzo determinowana, aby tego dokonać. Na początku wiedziałam tylko, że „chcę inspirować ludzi”, więc potem przyszło żmudne szukanie własnej drogi. Było milion wątpliwości, pytań, obaw i gorzkich słów od innych, ale wreszcie ją mam. I czuję  jakbym unosiła się nad ziemią.

Widzisz, według mnie każdy z nas D.O.S.K.O.N.A.L.E. wie jak chce, aby wyglądało jego życie. Mamy dokładną wizję tego jak widzę swoją przyszłość – tylko, że ta wizja często jest ukryta. Nie chcemy jej przyznać, bo boimy się, że to nierealne, niemożliwe, że to zły pomysł i, że skończy się porażką. Boimy się podjąć ryzyka, iść pod prąd, tego, że inni przestaną nas lubić. Tylko, że w ten sposób tracimy coś bardzo cennego – to kim naprawdę jesteśmy.

Właśnie dlatego, że sama źle wybrałam, straciłam czas i pieniądze – chcę pomagać innym dokonywać lepszych życiowych wyborów. Nie dlatego, że wiem lepiej. Dlatego, że wiem, gdzie szukać.

Moja praca polega na dzieleniu się wiedzą jak bardziej wierzyć w siebie – i większość z niej jest dostępna za darmo. Zeszyt Zmiany to jeden z dwóch moich płatnych produktów. Tworząc go miałam jeden cel: pokazać Ci, że tylko Ty wiesz co Cię w życiu uszczęśliwia i nie ma sensu szukać tej wiedzy na zewnątrz. Wszystkie ćwiczenia są po to, aby przekierować uwagę z tego „czego chcą inni” z powrotem na to „czego chcę JA” – bo tylko tak można być szczęśliwym.

Pomagam realizować najbardziej nieprawdopodobne życiowe pomysły jak tylko mogę – przez podcasty, vlogi, bezpłatne mentoringi, a także Rozwijalnię Pomysłów – spotkania we Wrocławiu. Kilka razy w roku uruchamiam również 6-tygodniowy kurs, w którym pomagam odkryć swój pomysł na życie. Wszystko dlatego, bo wiem, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel, jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać. Jedyne czego Ci potrzeba – to odwagi! „

polecam również: http://subscribe.skrzydlarozwoju.com.pl/inspiratornik#http://skrzydlarozwoju.com.pl/

3 myśli na temat “KASIA rozwija przed wami „Skrzydła Rozwoju”

  1. Ciao Madzina 🙂 Znalazłam Cię przez wywiad z Tobą na właśnie u Kasiu na „Skrzydłach rozwoju”. Inspirujące! Przeczytałam już wszystkie wpisy na Twoim blogu. Szczególnie zachwyciły mnie podróżniczki i Justyna – Artysta Fotograf, bo te dziedziny życia są mi najbliższe. Zaczęłam się zastanawiać, jakby tu skusić dziewczyny, aby przyjeżdzały do Toskanii, a dokładnie do mojej toskańskiej głuszy. Tak sobie marzę, że Justyna zechciałaby poprowadzić warsztaty fotografii w Toskanii, że modelkami byłyby wszystkie inne artystki, o których piszesz. Znam tyle pięknych miejsc do fotografowania i fajne wille otoczone ogrodami, gdzie można poczuć się cudnie. Ja chyba muszę do Ciebie napisać.
    Kasiu, jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz. Samego dobrego dla Was i dla wszystkiego, co robicie
    Pozdrawiam słonecznie wszystkie dziewczyny i salutuję 🙂

    1. Dziękuję 🙂Jak można się z Tobą skontaktować? Chciałabym porozmawiać z Tobą . Toskańska głusza..
      To coś idealnego dla mnie, a Justyna właśnie wraca z podróży na Seszele.🙂

Dodaj komentarz